8 порад для чоловіків, які допоможуть завести приємне знайомство на сайті і зустріти супутницю

Не всі чоловіки ведуть себе достойно при знайомстві на сайті. Багато відправляють досить грубі повідомлення, хочуть, щоб жінка відповідала N-ому кількістю вимог, приходять на побачення в неохайного одягу, а потім дивуються, що сайти знайомств не працюють. Зібрали 8 порад для чоловіків, які допоможуть переглянути ставлення до онлайн знайомств.

1. Жінки хочуть серйозного спутникаНе всі, але багато чоловіків думають, що жінка хоче заміж. Не важливо за кого, лише б не бути одній.

На 10 дівчат 9 хлопців, вважають чоловіки, пред’являють до майбутньої пасії нереальна кількість вимог. А ось і ні! ВЦИОМ розповів, що неодружених чоловіків у 2 рази більше, ніж незаміжніх жінок. Не варто думати, що прекрасна стать боїться самотності, тому, будь-яка дівчина буде закривати очі на все, лише б хтось був під боком.

Жінки з більшою радістю присвячують себе кар’єрі, захоплень і зустрічей з друзями, ніж життя з чоловіком, який не цінує. Тому, якщо хочете зустріти гідну супутницю життя, доведеться потрудитися. 2.

Забудьте про соцсетяхНе пишіть всім жінкам в соцмережах, в надії познайомитися. Для цього є сайти знайомств, де люди хочуть і готові будувати стосунки, спілкуватися і зустрічатися. На сайтах і в додатках для знайомств є анкети, в яких вказують цілі, інтереси, коротку біографію.

Так знайти супутницю набагато простіше. 3. Складіть правильно анкетуЗаполните анкету.

Розкажіть про себе, кого хочете знайти, додайте свіжі фотографії. Не потрібно викладати фото з вечірок, з кухлем пива, фото з голим торсом. Найкраще – портретний знімок, без сонцезахисних окулярів.

Погодьтеся, вам теж не хочеться спілкуватися з людиною, чиє обличчя важко розгледіти. Не пишіть цитатами з фільмів, серіалів і книг, не складайте список з 1000 вимог до потенційної партнерки. Відлякає навіть саму ідеальну дівчину.

4. Ознайомтеся з анкетою жінки перш, ніж написатьНе кожна шукає серйозних стосунків, тому прочитайте анкету перш, ніж відправити повідомлення. Якщо цілі збігаються, сміливо знайомтеся.

Не задавайте питань, відповіді на які вже є у профілі співрозмовниці. Покажіть, що зацікавилися і ознайомилися з інформацією про неї. Якщо зазначено, що вона любить вчити мови, почніть розмову з питання на цю тему, запитайте поради, як швидше вивчити мову.

Будьте креативні, з більшою ймовірністю отримаєте відповідь.5. Вмійте підтримати разговорНаучитесь підтримувати бесіду.

Важливо, щоб тема була цікава вам двом, а листування не нагадувала допит або інтерв’ю. Говорите про захоплення та хобі, фільми, книги, виставки. Намагайтеся відповідати розгорнуто і задавати зустрічні запитання.

Спілкуючись в інтернеті дуже просто втратити інтерес. 6. Не думайте, що знаєте жінокне всі жінки хочуть заміж і створити сім’ю.

Не думайте, що вгадаєте бажання співрозмовниці. Прямо запитайте, чого вона хоче, що шукає, якщо мета не вказана в анкеті. Не треба обіцянок, далекосяжних планів на другій годині бесіди.

Почніть зустрічатися в реалі, а потім будуйте плани на майбутнє. 7. Не користуйтеся порадами гуруЕсть чоловіки, які користуються порадами різних гуру пікапа.

Сказати щось образливе, щоб викликати інтерес, прірва на тиждень, тримати на “гачку”. З адекватною жінкою такі прийоми не працюють. Якщо хочете побудувати здорові відносини, забудьте поради пікап-гуру і будьте собою.

8. Не заводьте інтимних переписокДа, жінки люблять секс, люблять спілкуватися та фантазувати на інтимні теми. Але з чоловіками, яких добре знають, кому довіряють.
Утримайтеся від інтимних листувань і фото, поки не дізнаєтеся один одного в реалі, і не зрозумієте, що для нової знайомої прийнятно, а що – ні.Всього 8 простих порад і знайомство на сайті стане ефективніше. Перевіримо? Які поради ви б додали? Розкажіть в коментарях!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *