Чоловіки і жінки. Перше побачення

Приготуватися до побачення потрібно. Продумайте, що ви будете розповідати, чим смішити, як будете себе вести. Вистачає коштів, перше побачення, це може бути не прогулянка, а поїздка на базу, де можна покататися на лижах, або ще що-небудь в цьому роді.

Але, це має бути місце, де немає черг, зайвих очей, і зайвої публіки. На першому побаченні ви як можна ближче повинні зрозуміти один одного. З приводу забобону про кольорах.

Найкраще, якщо ви купите квіти під час прогулянки, це запам’ятовується. Перше побачення, ви гуляєте, гуляєте, потім помічаєте магазин з квітами, говоріть своїй обраниці, що на хвилинку покинете її, вона вже знає, що ви пішли за квітами і чекає на вас. Знаєте, чому це працює? Та тому що, тепер вона точно знає, що сподобалася вам, і може розслабитися.

Далі вечір піде на багато впевненіше. Не обов’язково дарувати багато квітів. Якщо тепла погода, то на вулицях бабусі продають квіти зі своїх дач.

От якщо трапляється таке місце, то ви просто зобов’язані купити квіти. Чим вони простіші, тим краще, навіть якщо у вас в кишені лежить не одна сотня доларів. Ви потрібні жінці, а не ваші гроші.

Це потім вже будуть важливі і гроші, але поки це лише побачення. Особливу увагу першого побачення потрібно приділяти у тому випадку, якщо мова йде про зрілі знайомства. На даний момент часу ця вікова категорія людей, також хоче зв’язувати себе стосунками.

Найголовніше. Ніяких натяків на інтимну близькість при першому побаченні, якщо вам дівчина дорога. Прогулянка, або поїздка, проводили.

Класно, якщо поцілувалися, попрощалися і пішли в свій барліг. Далі? Далі дзвінки, смс, зустрічі. Ви повинні готувати ґрунт для подальших відносин.

Відчуйте жінку. В писанні скрізь говориться про інтимну близькість такими словами: «І пізнав Адам Єву». Пізнав!!! Учіться пізнавати жінок, тоді ваше життя буде щасливим.

Спасибі, що дочитали статтю. 🙏За лайк ❤️дякую.Підписка вітається.
 👍

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *