Романтичне побачення хлопчика-мажора та посудомийниці 8 березня. Частина 3

Настав час ікс – 8 березня яке наша Зіна чекала з нетерпінням. Ще б пак, адже її запросив на побачення синку власника ТЦ, в якому розташовувалося кафе, де вони і познайомилися. Зіна розробила цілий план того, як спритно вона розставить свої амурні мережі і як Вовочка-“ботан” у них попадеться.

Вона вирішила трохи погуляти по місту, а потім пообідати з ним у кафе, причому нічого більш розумного, ніж запросити його в кафе, де вона працює посудомийкою вона не придумала. Цілий тиждень Зіна студіювала меню, заучувала напам’ять дивовижні назви страв, які бачила вперше в житті. Выспрашивала у нас це є і з чого зроблено те або інше блюдо або закуска.

Цікавилася тим, що їдять і п’ють “пристойні дівчата” на першому побаченні. Зітхала, що келихом шампанського не нап’єшся, а маленьким десертом не наїсися. Зіна звичайно звикла поїсти і попити від душі і від пуза.

Загалом, 8 березня ми всі, хто працював в цей день в кафе насмажили поп-корну чекали шоу-адже і дочекалися!Фото з КартинокПримерно до обіду прийшла наша парочка після прогулянки. Зіна з порога скинула свою куртку і залишилася в міні-спідниці з колготками в сіточку і моторошно обтягнутому її тілеса топіку. Вовочка надав дамі вибір святкового замовлення.

Коли підійшов офіціант і спитав визначилася пара з вибором, Зіна хмикнула зі знанням справи і промовила кілька завчених гламурних страв з меню. Тільки офіціант хотів піти, Зіна зупинила його, сказавши що передумала, і видала голосно ось що:”Нам пляшку шампанського ПОДЕШЕВШЕ і пару порцій пельменів з ГАРНІРОМ і майонез не забудь!”А Вовочка ніби чекав від своєї дами саме такого вибору, посміхався і виглядав досить щасливим. Коли замовлення принесли, Зіна стала дуріти і годувати Вовочку пельменями з майонезом зі своєю вилки, мабуть думаючи, що це еротично.

.. Персонал кафе вже не знав куди подітися і в цей час у дверях з’явився директор ТЦ , який був папою Вовочки.

Коли він побачив веселощі сина і його подругу, то просто втратив дар мови. Тут же розвернувся і пішов, кинувши синові фразу: “Поговоримо вдома!”Продовження історії: Вовочка-мажор ледь не впав у депресію після розмови з папою, але Зіна не допустила цього. Частина 4 Початок цієї історії: Неможливо вивезти село з дівчини, яка говорить “Дружина не стіна, я її отодвину” Як посудомийка директорського синочка на собі одружити хотіла.

Частина 2 Романтичне побачення хлопчика-мажора та посудомийниці 8 березня. Частина 3 Ще цікаві історії: Як я розніжена прийшла 8 березня в ресторан, а мене змусили там чистити картоплю , Побачення 8 березня. “Через годину на Поцелуевом мосту?” Помовчавши, вона сказала: “Я живу в Москві, не встигну за годину доїхати”А ви що думаєте з цього приводу? Напишіть будь-ласка в коментарях, буде цікаво дізнатися вашу думку!Підписуйтеся, будь ласка, на мій канал, якщо цікаво.
Не відмовлюся я від ваших лайків! Всім спасибі!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *