Теми для розмови з дівчиною, яка подобається

Тобі знайома ситуація, коли сміливі і розкуті хлопці губляться при вигляді красивої дівчини? В той момент, коли їм найбільше хочеться сподобатися і завоювати увагу красуні, вони перетворюються в боязкого дивака і впадають у ступор. Напевно, ти з цим стикався. Багато хто скаже, що це нісенітниця і потрібно простіше дивитися на невдачу, в наступний раз ти точно зможеш поговорити з красунею про щось цікаве.

Але чим більше таких відмов, тим нижче самооцінка і впевненість у собі. Не можна втрачати дорогоцінний час і упускати можливості. Якщо ти відчуваєш якусь невпевненість або скутість, то краще заздалегідь приготувати кілька фраз і цікавих тем для розмови, зазубрити, потренуватися на своїх подругах.

Небажані темыЕсли ти дійсно хочеш комусь сподобатися, а не просто поговорити і розійтися, то краще запам’ятати декілька основних тем-табу.Минулі відносини. Ця тема викликає тільки смуток, гіркоту і жаль.

Нехай минуле залишиться в минулому. Навіть якщо дівчина перша почне згадувати про колишнє – відразу переводь розмову на щось більш приємне, інакше вона використовує тебе як жилетку. З цього моменту ти для неї станеш нагадуванням про власної слабкості і дурості, а це завжди неприємно.

Про себе коханого. Ти можеш довго хвалитися і набивати собі ціну, але повір, що ефект буде прямо протилежний. Дівчат верне від вихваляння і ниття.

Релігія і політика. У кожного з нас свої погляди на ці теми і будь-яка думка заслуговує поваги. Пам’ятай, що твоя мета не в пошуку однодумців, а в спокушанні красуні.

Про що можна поговоритьНачни розмову на близьку і зрозумілу для тебе тему. Якщо ти меломан – почни говорити про музику. Якщо захоплюєшся авіабудуванням – розкажи трохи про літаки.

Знайомі слова тебе розрадять і приведуть в норму. Якщо помітиш, що дівчині це не цікаво – не зволікай, міняй тему. Почни задавати їй питання, сканувати інтереси.

Зроби акцент на її життя і захоплення.Теми для розмови з дівчиною, яка подобається:Подорожі, цікаві місця, екзотичні традиції.Фільми, концерти, виставки, фестивалі.

Смішні ситуації з шкільного, студентського життя.Цікаві історії про легендарних людей, які жили у вашому місті.Спорт, мистецтво, література, домашні вихованці, але тільки за умови, що дівчині це дійсно цікаво.

При спілкуванні з красивою дівчиною не забувай про те, що вона ще й розумна. Не треба будувати з себе професора і розжовувати прописні істини. Твоє завдання поставити правильний питання та почути її думку з цього приводу.

Не можна допускати незручних пауз, завжди дій по ситуації і тримай в запасі ще пару цікавих тем для розмови.Повна версія статьи:https://talktomen.ru/getacquainted/temy-dlya-razgovora-s-devushkoj-kotoraya-nravitsya.
htmlВозможно тобі здадуться корисними статті:На які теми жартувати з дівчатами Про що розмовляти з дівчиною ЧИТАЙ НАШ БЛОГ Автор: Дмитро Свєтлов, експерт з відносин

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *