Унікальний сайт знайомств з платними побаченнями

У мережі набирає популярність сервіс, де потрібно платити за побачення. Творець цього сайту, американець Брендон Уейд, каже, що принцип його роботи сайту схожий на благодійність.Для реєстрації на сайті WhatsYourPrice.

com потрібно заповнити анкету і вказати, яким ви себе вважаєте – багатим чи гарним. Відповідно, виходячи з цього ви будете купувати побачення, або продавати його.Проект був досить сильно розкритикований в мережі, багато порівняли його з ескорт-агентством, з чим неможливо не погодитися.

Однак творець цього сайту знайомств говорить, що ви платите не за людину, а за можливість зустрітися і провести з ним час. До того ж, будь-які натяки на інтим модеруються та видаляються – відповідне попередження є на сайті.Брендон вважає, що призначивши ціну за побачення, можна зрозуміти, як ваш потенційний партнер ставиться до грошей і наскільки він щедрий.
Також плата за побачення допоможе скрасити розчарування у випадку, якщо людина вам не сподобався, або стати бонусом до приємно проведеного часу. Для того, щоб знайти свою другу половину рекомендуємо відвідати огляд ТОП-50ті кращих сайтів знайомств з реальними відгуками людей – https://intrigue.dating/sayty-znakomstv/

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *