Вже заміж невтерпеж чи давно пора?

От цікаво ж, правда, на уроці російської мови слова уж заміж невтерпеж наводяться просто як виняток з правила (виняток! – натяк по Фрейду?))) про написання прислівників з шиплячими приголосними на кінці. Але ж наш дивовижний народний епос об’єднав ці поняття в цілісну фразу-приказку, яку надто вразливий мозок деяких дівчат вбирає в себе з певного віку як основну мету і мотив, за яким все інше життєво-духовно-самореализационное відходить на другий план. Інша ж категорія людей, яких власна особисте життя цікавить мало, вважають себе вправі небудь порадити не поспішати з одруженням конкретної усталеної парі: що мовляв, вже заміж невтерпеж, пожила б для себе, – або навпаки: що все ходиш в дівках, давно заміж пора.

Все б нічого, але оскільки будь-які наші переконання нас куди-то обов’язково ведуть і заводять, а інші люди мають властивість нас гіпнотизувати і збивати з нашого індивідуального життєвого шляху, слід бути з подібними фразами дуже обережними і включати усвідомленість при будь-якому виборі вектора руху по життю.Розберемося трохи докладніше. Перше: “А дівчинка дозріла.

..”.

Раніше нормою було видавати дочок заміж дуже рано, але зовсім не тому, що фізіологія була готова до дітородіння, а тому що люди рано вмирали і намагалися влаштувати долю дочок до своєї смерті. Адже тоді жінка не могла бути самодостатньою, як зараз. Так що дотримання цієї традиції в наш час навряд чи доцільно.

В даний момент науково доведений факт, що людська зрілість в повному сенсі слова (фізіологічна, юридична, психічна, фінансова, соціальна) настає тільки до 25 років у зв’язку з тривалим дозріванням людського мозку. А як же сексуальні потреби запитаєте Ви, невже треба кидатися в усі тяжкі поза ним? Ні, не треба. Нехай кожен вирішить це питання сам, під свою відповідальність і усвідомлено думаючи про наслідки, а я скажу про одне – наш організм чудово саморегулюється, і якщо в даний момент серйозних довірчих стосунків у Вас немає, Ваші сексуальні потреби цілком здатні по Вашій команді подрімати.

Не потрібно робити з відсутності сексу ідею фікс. Секс – це спосіб прояву любові до людини, а не самоцінність. До чого може призвести слідування своїм хибним, необдуманим, а тим більше чужим переконанням? По-перше, до підвищення негативної емоційності – тривожності, неспокою, додаткового стресу, агресії (коли кожного зустрічного-поперечного Ви намагаєтеся звернути в кандидати в чоловіки), депресії, якщо серйозні стосунки все ніяк не виходять.

По-друге, до готовності заради нав’язаної або помилкової мети приносити в жертву свої цінності і ресурси, багато з яких непоправні (чистота, невинність, самоповагу, гідність, репутація).По-третє, до повної нерозбірливості в кандидатах на руку і серце: є такі особливі люди – пікапери, психопати, які можуть дуже добре використовувати Ваш мотив, навішавши Вам на вуха професійної локшини, щоб легко і швидко скористатися Вашим тілом заради власної розваги. Добре.

Я не проти, припустимо, заміж Ви дійсно хочете або Вам пора (у Вас це переконання, і воно не дає Вам спокою). Сядьте в тиші, наодинці з собою і з повною відвертістю перед самою собою дайте собі відповідь (обов’язково письмово): – чому саме зараз я поспішаю з шлюбом?- чому для мене так важливо думка сторонніх людей про те, що заміж мені пора?- навіщо мені заміжжя, що воно змінить у моєму житті, в моїй самоусвідомленні, моїй самооцінці?- якою я бачу себе в заміжжі? – яким я бачу свого майбутнього чоловіка в шлюбі?- з скількох кандидатів і за якими критеріями я вибрала або вибираю собі нареченого?- чи люблю я обранця і як визначаю для себе, що це точно любов?- добре я розбираюся в собі, а також у жіночої і чоловічої психології?- які мотиви штовхають мене до швидкого заміжжя?- які страхи і комплекси змушують мене поспішати в цьому питанні і бути нерозбірливою?- після письмового осмислення питань, чи я хочу мотив заміжжя поставити в більш близьку або далеку перспективу, чому?Відповіли? Перечитайте кілька разів свої відповіді, подумайте над ними. Як враження?Підводимо підсумки.

Добре хотіти заміж і коли пора? Так, добре, коли є гідний обранець і довірчі, усталені, усвідомлені, наповнюють обох відносини. А пора. Пора у кожного своя і залежить від ієрархії його цінностей, а не від думки всяких “експертів”-цікавих-варвар, сунуть ніс не в свою справу.

Будьте собою, шукайте себе, живіть своє життя, радійте, спілкуйтеся, а не кидайтеся на пошуки эвфемерной другої половини. Вона сама увійде у Ваше життя, як тільки Ви визначите себе, своє місце і свої бажання в цій дивовижній і прекрасне життя. Не разменивайте себе по дрібницях на задоволення помилкових мотивів і чужих установок, нові відносини після важких розставань, розлучень і розчарувань можна і потрібно, але дуже важко будувати.

А тепер я пропоную Вам вибрати цифру від одного до чотирьох, задаючи собі питання “Що для мене заміжжя?”, а нижче подивіться уважно на картинку, відповідно до обраного номера і відповідайте собі на питання: які відчуття викликає у мене ця картинка? бачу я на ній себе? яку ситуацію з мого життя вона мені нагадує? що підказує мені ця картинка? Наскільки щасливим буде моє заміжжя? Не піддавайте відповіді критиці, просто реєструйте їх, краще письмово. Можете написати відповіді і свої відкриття про себе у зв’язку з ними у коментарях, поділитися з іншими читачами. Запропонуйте тест подругам, сильно хотящим заміж.
Карта # 1Картинка № 2Картинка № 3Картинка № 4 Усвідомленості Вам і добрих психологів допомогу!Ваш психолог Євгенія Спірідонова!Сподобалася стаття? Ставте лайки та підписуйтесь на канал! Я Вам дуже рада!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *