Як зважитися вийти заміж?

Зараз все менше пар хочуть зв’язати себе узами шлюбу. І багато хто вважає, що причиною цьому є чоловіки і їх не бажання ставити штамп у паспорті. Однак це зовсім не так.

Останні опитування соціологів показують, що узаконити стосунки чоловіки хочуть набагато більше, ніж жінки.джерело: https://avatars.mds.

yandex.net/get-zen_doc/1950904/pub_5d64b6546d29c100ad1dd1ec_5d64c8016f5f6f00af928e4e/scale_1200Как зважитися вийти замужВсе справа в тому, що жінки з тієї чи іншої причини боятися зважитися на законний шлюб. Для того, щоб все таки зважитися вийти заміж необхідно дізнатися про причини, які стримують жінку.

СтрахВозможно, ви не впевнені, що це саме той чоловік всього вашого життя, і ви боїтеся, що ще не зустріли одного єдиного. А вся справа в тому, що багато жінок шукають і чекають ідеального у всіх сенсах чоловіка. Але, по-перше, ідеальних людей немає.

А по-друге, подумайте і про те, що наближений до вашого ідеалу чоловік так само шукає ідеальну жінку. І ви їй можете зовсім не відповідати. Прочекати такого чоловіка можна все життя і так і не зустріти його.

А в підсумку життя пройшла в безглуздому очікуванні. У всіх є достоїнства і недоліки і у вашого чоловіка і у вас. Уявіть себе поряд з ним через десять років, ви так само разом але не вступили в законний шлюб.

Подумайте, чи щасливі ви з ним. Якщо немає, тоді навіщо ви перебуваєте з цим чоловіком. А якщо так, то шлюб нічого не зіпсує у ваших відносинах і ви так само будете щасливі.

Боязнь разводаМожет бути, ваші батьки розлучилися або у когось з ваших подруг не склалася сім’я. І ви, боячись такого негативного досвіду, намагаєтеся уберегти себе від нього. Вам здається, що таким чином ви вчіться на чужих помилках.

Однак пам’ятайте, що помилки ваших батьків, подруг, знайомих це не ваші помилки. Можливо, ви боїтеся не розлучення, а відповідальності. Адже коли люди вступають в законний шлюб, робота над відносинами триває.

Звичайно, ніхто не застрахований від розлучення. Але також ніхто не застрахований і від щасливого майбутнього.Як зважитися вийти замужТолько від вас і вашого чоловіка залежить те, наскільки щасливим буде ваш шлюб.

Небажання розлучитися зі звичним чином жизниВозможно, ви звикли гуляти з подругами до ранку, і спускати половину зарплати на шопінг. Може бути, ви тільки почали жити окремо від батьків і тепер боїтеся, що шлюб зажене вас в якісь рамки. Обмежить вашу незалежність і свободу.

І тут треба подумати, що ж ви дійсно хочете від стосунків. Подумайте про те, якою ви бачите своє життя в найближчі кілька років. Поділіться цим зі своїм чоловіком.

Можливо ваші цілі, прагнення і представлення майбутнього збігається, і причин для занепокоєння немає.Тиск з боку родныхКак відомо чим більше людину примушувати і нав’язувати щось, тим менше йому хочеться це зробити, і тим сильніше хочеться зробити навпаки. А ваші рідні, можливо, чекають, не дочекаються вашого весілля та онуків.

Тому постійно натякають вам на те, що пора б вам уже вступити в законний шлюб. Пам’ятайте про те, що це ваше життя і у вас є своя голова на плечах. Ви можете прислухатися до їхніх порад, але дотримуватися їх ви не зобов’язані.

Якщо ви дійсно любите свого чоловіка і хочете пов’язати з ним своє життя тоді не дозволяйте своїй упертості зіпсувати ваші стосунки. Якщо ж ви разом зі своїм чоловіком тільки тому, що так хочуть ваші батьки, і вони тиснуть на вас, то майбутнє у цих стосунків навряд чи є. Постарайтеся обговорити з рідними це питання і поясніть їм, що це ваше життя, і ви самі в змозі вирішити, коли саме вам потрібно виходити заміж.

Як зважитися вийти замужРазберитесь причини свого страху перед шлюбом. Поговоріть зі своїм чоловіком на цю тему. Можливо, він зможе розвіяти всі ваші сумніви і страхи на цю тему.
Якщо ви щасливі зі своїм партнером і любите його, тоді не варто нічого боятися і на його пропозицію потрібно сміливо відповідати так.Реклама

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *