Знайомства в мережі. Ілюзія багатого вибору

Коли ви починаєте знайомитися в мережі, то у людини будь-якого віку і статі, будь-якого соціального стану і матеріального благополуччя завжди багато переглядів, подмигиваний і привітів, хоча справедливості заради варто відзначити, що у жінок всього цього побільше, ніж у чоловіків. Це тому, що жінки серйозніше ставляться до знайомств, уважніше читають анкети і дивляться фото і більш обережно роблять перший крок, а чоловіки завжди більш активні при знайомстві і взагалі навіть в житті вони гендерної роллю на цей перший крок у відносинах визначені. Так ось, ви розмістили анкету і відразу посипалися пропозиції різного роду.

Вам здається, що ось воно! Ось, в житті не було ні гроша, а тут алтин привітів і букетів. Ви починаєте випендрюватися, перебирати кандидатів, відмітати малоперспективні на ваш погляд варіанти. Вступаєте в кілька затяжних листувань, ходіть по побаченням, і через три місяці у вас нарешті відкриваються очі – нічого не змінилося, вибір у вас так само небагатий, як і в реальному житті.

На сайтах крутяться одні і ті ж особи, більше того, навіть люди дуже різного віку, положення і звичок дуже однакові, чекають все приблизно однакового від вас і мають життєві принципи та історію приблизно однакову. Скажу більше, ви починаєте розуміти, що і для чоловіків ви – типовий варіант, такий же як сотня, яких він вже перебрав на цьому сайті. Чого ми всі хочемо від відносин? Щоб нас поважали і по можливості любили.

Це очевидно і просто. так чому ми не хочемо або не можемо дати цього глобального протилежній стороні? загадка. Все гранично просто і нехитро, а не йде.

Десь читала, що вибір партнера – це ілюзія, якби залишилася на землі одна жінка і п’ять чоловіків, то ця жінка вибрала б собі партнера і була б щаслива, ось з цих п’яти і більше не треба. Ну і відповідно для чоловіків. Тобто з п’яти абсолютно будь-яких чоловіків раси, віку і зовнішності стовідсотково можна підібрати собі ідеального партнера.

А зараз у нас ілюзія, що у нас вибір – весь земну кулю і ми не можемо знайти підходящого! Маячня! Просто у нас немає справжньої мотивації на результат. Чого ви хочете від стосунків? Вірного турботливого друга, мріє про сім’ю? легкого на підйом партнера з подорожей та вечірок? Визначтеся. І повірте, ужитися можна абсолютно з будь-якою людиною, не те що з одним з п’яти, просто потрібна правильна установка – зробити вибір і з ним жити.

ми ж думаємо, що можемо в будь-який момент втекти, навіть шляхом руйнування сім’ї, а це хибна думка – це стропроцентная невдача в майбутньому.Не спокушайтеся. Всі люди приблизно однакові.
Вибирати треба не з переваг, які ви хочете мати в обранцеві, а щодо недоліків, які ви готові в ньому терпіти.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *